تماس با نیکان : 28426666-021

تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی

دستگاه بخور

دستگاه بخور

دستگاه بخور

دستگاه بخور با رطوبت سازهای محیطی یکی از پرکاربردترین تجهیزات پزشکی برای بیماران تنفسی و یا کابرانی که می خواهند از خشکی هوای محیط و درنتیجه مجاری تنفسی جلوگیری نمایند محسوب می شود.

بخور یک وسیله ی پزشکی با کارکردی بسایر ساده است که با پراکندن ذرات بخار آب یا قطرات آب در محیط از خشکی هوای محیط جلوگیری کرده و هوای استنشاقی را مرطوب می کند. در نتیجه بخور برای افرادی با آلرژی یا خشکی مجاری تنفسی وسیله ای بسیار کابرد می باشد.

به طور کلی سه نوع بخور در بازار تجهیزات پزشکی معرفی شده است :

بخور گرم

این نوع بخور که ساده ترین و ابتدایی ترین توع بخور هاست با گرم کردن آب داخل مخزن آب را به بخار آب داغ تبدیل کرده و آن را در محیز وارد می کند.

بخور سرد

بخور سرد که کمی از بخور گر پیشرفته تر است ذرات آب را به صورت قطرات ریز در محیط اسپری می کند .

بخور سرد و گرم

با توجه به نوع استفاده کاربر و فصلی بودن استفاده از بخور ، شرکت های تولید کننده قابلیت تنظیم دما برای برخی از بخور های تولیدی قرار داده اند که این به معنی آن است که بخور تولیدی هم قابلیت اسفاده به عنوان بخور گرم را دارد و هم به عنوان بخور سرد.

شرکت تجهیز سلامت نیکان با ارایه بیش از 50 نوع بخور متنوع سعی بر آسودگی خیال مشتریان در هنگام خرید بخور را فراهم آورده است.

قیمت تجهیزات پزشکی مشاوره تجهیز سلامت نیکان

Tags: , , , , , , ,

Related posts

تجهیزات پزشکی | تجهیز سلامت نیکان

تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی، تجهیزات...

Leave a Comment

پاسخ دهید

Your email address will not be published.
1 × سه =

Top